Вийшов перший збірник Maye Safet

У «Кримськотатарському музеї мистецтв» 12 грудня відбулася творча зустріч із сучасною поетесою Maye Safet, справжнє ім’я – Майя Абдулганіев. Вона нещодавно представила нову поетичну збірку під назвою «Ешиль Кяінат», видану завдяки підтримці Сейрана Сулеймана і Валерія Басирова.

Всі, хто прийшов на зустріч отримали можливість послухати вірші в авторському виконанні українською, російською і, природно, кримськотатарською мовами. Також звучали пісні, в яких сучасниця Maye Safet була співавтором.

Крім самої поетеси на заході виступили Шерьян Алі, керівник поетичного клубу, Закір Куртнезіров, член Спілки письменників України та редактор газети «Хідаєт», поет Сейран Сулейман, Шевкет Юнус, доктор кафедри кримськотатарської літератури ТНУ і багато інших.

Maye Safet вже давно відома своїми віршами серед кримських читачів поетеса, в її творчій скарбничці велика кількість ліричних творів, перекладень, перекладів, текстів пісень. Крім того, вона сьогодні пише наукову роботу за темою народних казок кримських татар і стала членом літературного об’єднання «Ільхам».

 Поетеса досить неординарна творча особистість, незвичайна філософія проникає в її вірші, що змушує читачів замислитися і зрозуміти прихований сенс віршів. Вона зачіпає проблеми злободенності, різні емоції, почуття і рішення. Maye Safet відмітила, що думки приходять в її голову відразу в красивих римах, які вона викладає на папір.