В Уряді України розглянуто план заходів з підготовки до 60-ї річниці депортації

Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів, пов’язаних  із 60-ю річницею депортації з Криму кримських татар і осіб інших національностей було утворено згідно розпорядження Президента України Л. Кучми № 286/2003 – рп від 15 вересня 2003 року  “Про 60-ту річницю депортації з Криму кримських татар і осіб інших національностей”.  Головою Оргкомітету було призначено Прем’єр-міністра України В. Януковича.

Сьогодні, 17 лютого 2004 року, відбулося перше засідання Організаційного комітету, на якому, за дорученням Прем’єр-міністра України, головував віце-прем’єр-міністр України Д. Табачник.

В ході засідання Організаційного комітету  при обговоренні плану заходів з підготовки до 60-річниці депортації з Криму виступили: Голова Державного комітету у справах національностей та міграції Геннадій Москаль, Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим Сергій Куніцин, Голова Ради представників кримськотатарського народу при Президентові України, Голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим Олександр Діденко, Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин Геннадій  Удовенко, міністр культури і мистецтв України Юрій Богуцький, народний депутат України Рефат Чубаров,  Голова Державного комітету архівів України Геннадій Боряк, Голова Державного комітету України з будівництва та архітектури, голова Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв війни  та політичних репресій Валерій Череп.

Підсумки з обговорених питань підвів віце-прем’єр-міністр України Дмитро Табачник.

Оскільки за результатами обговорення надане доручення секретаріату Оргкомітету внести відповідні доповнення та  уточнення до розглянутого плану заходів з підготовки заходів до 60-річниці депортації з Криму, ЦІДКТ планує розміщення тексту зазначеного плану після його підписання Прем’єр-міністром України.

ЦІДКТ – ІНФОРМ