Нова мечеть була відкрита в Сакському районі

У селі Охотникове або Джаг’а К’ушчу, що в Сакському районі, 6 грудня було відкрито нову мечеть. Символічно, що її розміщення поблизу від православного храму, який був зведений незадовго до цього.

Це величезна радість для місцевих мусульман, тому на відкриття було наповнене щастям. У своєму вітальному слові хаджі Еміралі Аблаєв, муфтій мусульман Криму, висловив свою подяку всім, хто взяв участь в будівництві мечеті, в тому числі спонсорів, чиновників, жителів села та району. Також він зауважив, що це досить рідкісний приклад, коли мечеть стоїть біля церкви, це, за його словами, має сприяти зміцненню міжнаціонального та міжконфесійного миру в цьому районі Криму.

Рефат Чубаров, голова Меджлісу кримськотатарського народу, також привітав місцевих жителів від імені Меджлісу. Він звернув увагу, що саме такі приклади допоможу всім жителям Криму прийти до процвітання і єдності.

З таким знаковою подією жителів також привітав Азіз Абдуллаєв, заступник голови Ради Міністрів АРК; Мухаммед Таха, Голова КРО ВАГО «Альраїд»; Олександр Овдієнко, голова Сакської районної адміністрації; Микола Россоловський, голова Сакської міської ради; Валерій Гриневич, депутат Верховної Ради Криму; і багато інших, хто щиро радий цій події.

Перерізати червону стрічку довірили муфтієві мусульман Криму хаджі Еміралі Аблаєву, а також Рефату Чубарову, Мухаммеду Таха, Олександру Овдієнко та Миколі Россоловський.