Молоді дизайнери-модельєри надихнулися кримськотатарською культурою

Виставка сучасної кримськотатарського етнічного одягу пройшла влітку у виставковому залі Всеукраїнського інформаційно-культурного центру в Криму. У сучасних костюмах, які стали експонатами, якісно використовувалися традиційні кримськотатарські елементи.

Така ідея з’явилася у студенток-випускниць Кримського інженерно-педагогічного університету, які і втілили її в своїх костюмах. Серед них Ельміра Керімова, Зекіє Муртазаєва і Динара Мамутова. Це не перша виставка, в якій взяли участь студентки, вони вже були учасницями багатьох фестивалів, виставок і конкурсів. За це вони висловили подяку викладачам вузу.

Народні костюми дуже давно виконуються студентами , а мета даної виставки в тому , щоб показати сучасний кримськотатарський етнічний костюм з точки зору молодих модельєрів. Такі виставки, за словами Владислава Єрмакова, директора Всеукраїнського інформаційно-культурного центру, дозволяють зберегти традиції народу і показати, що вони відмінно вписуються в сучасні модні тенденції.

Саме самобутня і абсолютно унікальна культура кримських татар стала справжнім джерелом натхнення для модельєрів, які завдяки їй створили прекрасні кримськотатарські костюми. Це дозволяє ще раз довести, що культура кримських татар цінується молодим поколінням.