Джазовий прояв свободи

Енвер Ізмайлов, звичайний хлопець з кримськотатарської депортованої сім’ї, почав здійснювати свій сольний проект. Це легендарний музикант, який став справжнім майстром фолк-етнік-джазу. Не так давно, він презентував мультимедійний компакт-диск під назвою: «Кримські татари: нащадки древніх культур».

Його допомогли випустити в громадській організації «Співдружність» за допомогою «Фонду з питань збереження культури» в посольстві США. Для проведення цієї роботи були запрошені експерти з України, Німеччини, Франції, Америки, Японії та Катару.

На диску ви знайдете величезну кількість інформації про культуру та історію кримських татар. На ньому є і фотографії, і відео і різний цікавий аудіоматеріал, який дає можливість познайомитися з традиціями та обрядами, які багато століть є в цьому народі. Крім того, ви зможете дізнатися, як кримські татари живуть сьогодні, після повернення на землю своїх предків – Кримський півострів.

На диску є композиції Енвера Ізмайлова, найяскравішого представника фолк-джазу, майстра теппінгу (гри двома руками), який своїм віртуозним виступом прикрасив концерт, пов’язаний з презентацією.