Чемпіонами з козацького двоборства стали кримські татари

У місті Харків 7-8 грудня цього року, в спорткомплексі «Локомотив», пройшов чемпіонат світу з козацького двоборства. Близько 400 бійців з Росії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Туркменії та інших стан брали участь в цьому змаганні. Завзяті, безкомпромісні й жорсткі бої проходили на чотирьох татамі.

У збірної Криму було 13 спортсменів з клубів ДЮСШ міста Саки і Ак’месджіта. Вони провели три бої з суперниками з Росії, золоту медаль завоював Алім Османов (категорія 8-9 років до 30 кг ) і став таким чином чемпіоном світу. Його тренер С. Устинова. У віковій категорії 16-17 років до 65 кг Емірасан Абибуллаев став срібним призером, поступившись екс-чемпіону світу Магомеду Ібрагімову всього 2 бали.

Хороші результати показала команда «Дюльбер» (Акмесджит). 6 із 10 спортсменів стали чемпіонами та призерами чемпіонату світу. Олександра Мітіна завоювала золото в категорії 12-13 років до 50 кг.

Сьогодні хлопці почали підготовку до чемпіонату України з ММА, який має відбутися в лютому 2014 року в місті Одеса.