21.11.2003-20 листопада відбулось засідання Ради представників кримських татар при Бахчисарайській райдержадміністрації з Бахчисарайською райдержадміністрацією.

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ремзі Ільясов, член Президії Меджлісу, заступник Голови ВР АРК Ільмі Умєров та член Меджлісу Ахтем Чийгоз 20 листопада взяли участь у засіданні Ради представників кримських татар при Бахчисарайській райдержадміністрації з Бахчисарайською райдержадміністрацією.
Коло проблем, що розглядалися, стосувалося кадрових питань, питань наділення земельними ділянками для ведення сільгосптоваровиробництва і прибутковостворюючої діяльності. За підсумками засідання були досягнуті домовленості, прийняті рішення, які спрямовані на пошук механізмів та резервів для вирішення наявних проблем.
У роботі засідання прийняли також участь Голова Рескомнацу АРК Сервер Салієв, перші особи райдержадміністрації і районної ради та їх заступники. Вів засідання голова Бахчисарайської райдержадміністрації Володимир Циганський.